نرم افزار حقوق و دستمزدویژه ها

راهنمای سیستم حقوق و دستمزد با فرمت pdf

راهنمای سیستم حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد یکی از واحدهای تابعه امور مالی شرکت ها و سازمان ها بوده و بطور خلاصه با راهنمای سیستم حقوق و دستمزد،نگهداری اطلاعات پرسنل ،ثبت اطلاعات کارکردهای پرسنل،محاسبه حقوق و دستمزد ماهیانه ، پرداخت حقوق را می آموزید. و نیز ارتباط با سازمان تامین اجتماعی،ارتباط با سازمان امور مالیاتی و اداره کار و …

 به دلیل اینکه نگهداری این اطلاعات کار سخت و پیچیده ای بوده و نیازمند دقت و صرف زمان بسیار زیادی می باشد وجود نرم افزارهای مالی ضروری گردید و شرکت های نرم افزاری اقدام به تولید این نرم افزارها نموده اند که یکی از معروفترین این شرکت ها که سهم بسزایی در بازار مالی ایران دارد،گروه شرکت های همکاران سیستم می باشد که یکی از بهترین نرم افزارهای حقوق و دستمزد را دارا بوده و سعی نموده تا جدیدترین تغییرات و آئین نامه ها و قوانین مالیاتی و تاین اجتماعی را در نرم افزارهای خود لحاظ نماید.

آشنائی با این نرم افزار می تواند یک گام موثر در ورود فارغ التحصیلان حوزه حسابداری و مالی به بازارکار باشد و پیشنهاد می گردد حتما یکی از دوره های حضوری یا محازی آشنائی با نرم افزار حقوق و دستمزد همکاران سیستم را شرکت نمائید.

همچنین در این بخش راهنمای آموزش نرم افزار همکاران سیستم را برای آشنائی شما کاربران گرامی وبسایت چابک قرار داده ایم که از لینک زیر قابل دانلود می باشد./.

 

دانلود

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید